Ã–VRIGT / Mattor / Mafrash 6736009

nr 673 6009

Mafrash

Sarough, tidigt 1900-tal, 42x72

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, kortsidor saknar någon knutrad, stel fläck

måndag 13 december 2010
kl 18:45:18